An. Bal 16th, 2024

Jei gyvenate nuosavame name ir viduje turite įsirengę erdvų vonios kambarį, jums nereikia sukti galvos, kaip jame sutalpinti norimą santechninę įrangą, šiai patalpai skirtus baldus ir aksesuarus. Tačiau jeigu jūs įsikraustėte į senesnės statybos daugiabutyje esantį butą, vonios kambarys jame tikrai nebus pakankamai erdvus. Tada reikia gerai apsvarstyti, kaip patogiai įsikurti šioje patalpėlėje ir pasirinkti tik tai, kas čia yra būtiniausia.

Kokių gudrybių reikėtų imtis, kad galėtumėte mažame vonios kambaryje sutaupyti vietos ir vizualiai padidinti jo erdvę?

Mažame vonios kambaryje geriausiai yra naudoti šviesių spalvų grindų ir sienų plyteles. Šios patalpos dekorui tiktų baltos, šviesiai pilkos arba rusvos plytelės. Kadangi blizgūs paviršiai atspindi šviesą, tai ir plytelės turėtų būti blizgios. Taip pat praktiškiau būtų čia įtaisyti pakabinamas spinteles, klozetus ir bidė, nes tada, kai nemaža dalis grindų ploto paliekama laisva, tada aplinka atrodo erdvesnė.

Be to, jei vonios kambarys yra mažokas, tada geriau jame atsisakyti vonios ir įsirengti dušo kabiną. Ypač praktiška būtų, jei įsirengtumėte pusapvalę dušo kabiną, nes tada ji užimtų dar mažiau vietos, nei kvadratinė.

Kokius praustuvus ir aksesuarus rinktis mažam vonios kambariui?

Mažiems vonios kambariams yra skirti specialiai jiems pritaikyti kompaktiški mini praustuvai, kuriuos galima patogiai įrengti ir patalpos kampe. Juos komplektuojant su spintele galima suformuoti praktiškai naudingą visumą, kuri padeda paslėpti smulkiuosius vonioje reikalingus aksesuarus.

Jei mažoje erdvėje kabo didelis veidrodis, tuo geriau, o jeigu jis kabo per visą siena, tai jau idealu nes jo atspindimas vaizdas vizualiai praplečia esamą aplinką. Itin mažame vonios kambaryje geriau naudoti pakabinamas lentynėles, nes jos užima labai mažai vietos, o ant jų galima sukrauti labai daug smulkių higienos ir kosmetikos priemonių – barzdos skutimosi putas, barzdaskutę, pomadą, muilą, nagų karpymo žirklutes, plaukų šampūną, kondicionierių, odos kremus ir kt.

Jeigu jūs įsikraustėte į naują butą ar įsigijote nuosavą namą ir norite čia įsirengti jums patogų vonios kambarį, visa, ko jame gali prireikti, rasite internetinėje parduotuvėje: Iris.lt.