An. Bal 16th, 2024

Darant bet kokius sprendimus, visada renkamės, kaip įmanoma geresnį variantą įsivertindami jų pliusus ir minusus. Tikriausiai negalėtume atrasti nei vieno pasirinkimo, kuris turėtų tik vieną pusę, tad tai yra visai įprasta, o ir patys minusai kartais nėra tokie svarūs, kad galėtų aplenkti pliusus. Tikriausiai autorinė juvelyrika yra žinoma kiekvienam ir tikrai galima girdėti pačių įvairiausių nuomonių, kodėl verta ją rinktis ir kodėl ne. Tad šį straipsnį paruošėme būtent tam, kad galėtumėte išsigryninti, kodėl tokią juvelyriką verta rinktis, o galbūt ji visiškai nėra verta dėmesio.

Autorinės juvelyrikos pliusai

Jeigu pasirinksite autorinę juvelyriką, gausite labai daug privalumų:

  • Papuošalas bus išskirtinis ir tikrai trauks kiekvieno akį;
  • Paprastai galima užsakyti ir savo norimą papuošalą, tad juvelyras gali pagaminti tokį, apie kurį jau svajojote ilgą laiką;
  • Yra didelis pasirinkimas, todėl kiekvienas galės išsirinkti tokį papuošalą, kurį mėgsta segėti;
  • Autorinės juvelyrikos dirbiniai niekada neišeis iš mados, nes jie nėra gaminami masiškai pagal tam tikras madas, tad juos galėsite segėti beveik visada.

Autorinės juvelyrikos minusai

Kaip ir minėjome anksčiau, tikriausiai nėra nei vieno pasirinkimo, kuomet būtų galima įžvelgti vien tik pliusus, o minusų nebūtų jokių. Lygiai tokia pat situacija yra ir su autorine juvelyrika. Kartais galima girdėti tokias kalbas, kad ji kainuoja brangiai. Taip, gal ji kainuos kiek brangiau, nei kad įprasta bižuterija, tačiau toks daiktas niekada nepraras savo vertės, tai gali būti puiki investicija, tad kartais nusipirkti kur kas vertingesni papuošalą yra tik naudingiau. Dar vienas minusas, su kuriuo galima susidurti yra tas, kad autorinė juvelyrika dažniausiai negamina lygiai tokių pat papuošalų, todėl jeigu turėsite auskarus ir vieną jų pamesite, vargu, ar galėsite jį atrasti nusipirkti vėl. Bet pasižiūrėjus iš kitos pusės yra puiku, nes taip galima įsigyti naujus ir atsinaujinti.

Ar verta rinktis autorinę juvelyriką?

Kaip matome iš pateiktų pliusų ir minusų yra taip, kad pliusų yra kur kas daugiau nei kad minusų, todėl vienareikšmiškai galima teigti, kad autorinė juvelyrika yra verta dėmesio ir kiekviena moteris turi turėti bent jau vieną papuošalą, kad galėtų mėgautis išskirtinumu ir vienetiniu papuošalu. Taip pat verta paminėti ir tai, kad vyrai taip pat nebus nuskriausti, nes lygiai tokius pat papuošalus gali turėti ir jie.