Tr. Geg 22nd, 2024

Retas, kuris namuose neturėtų stalčių. Į juos labai patogu susidėti tiek smulkius, tiek stambius daiktus, tad tikrai dažnas pasakytų, kad kuo stalčių yra daugiau, tuo tvarkingesni yra namai, nes juose patogu laikyti pačius įvairiausius daiktus. Tačiau kaip bebūtų, jeigu nuolat jie yra naudojami, tai jie gali pradėti gesti ar atsirasti kitos problemos. Labai dažnu atveju jos yra susijusios su stalčių bėgeliais. Tačiau tiktai nereikia susidaryti tokios nuomonės, kad stalčių neapsimoka turėti. Žinant su kokiomis problemomis galima susidurti ir kaip jas išspręsti, problemoms galima užkirsti kelią.

Sunkiau atidaromas stalčius

Tikrai daugeliui kam teko susidurti su tuo, kad senesniuose balduose ne taip patogiai būdavo įtaisyti stalčiai, tad jų darinėjimas tikrai vargindavo. Nors jie ir turėjo stalčių bėgelius, tačiau sunku palyginti, kokius gamina šiais laikais. Tačiau verta pripažinti, kad ir šiuolaikiniai stalčių bėgeliai, aišku, ne visi, tačiau dalis jų yra pakankamai nepatvarių. Ir tie stalčiai, kurie naudojami pakankamai dažnai, laikui bėgant pradeda sunkiau stumdytis. Tada juos tampa nei patogu uždaryti, nei atidaryti, tad stengiamės kaip įmanoma labiau jų vengti. Kad su tokiomis problemomis nereikėtų susidurti, vienas iš sprendimo būdų yra įsigyti labai kokybiškus stalčių bėgelius ir tada tokia kokybe galėsite mėgautis ištisus metus ir niekada nereikės susimąstyti apie stalčių problemas.

Atsirandantis garsas

Dar viena problema, su kuria galima susidurti, tai yra garsas, kuris atsiranda darinėjant ir uždarinėjant stalčių. Tie, kas su tokia problema nesusiduria, turbūt ir negalėtų galvoti, kad tai yra problema. Tačiau ilgainiui, tas garsas pradeda erzinti ir vėl tokio stalčiaus darinėti nebesinori. Dažniausiai toks garsas atsiranda iš nekokybiškų stalčių bėgelių, nes ilgainiui jie susidėvi. Kad būtų galima išvengti tokios problemos, vėl rekomenduojame, kad stalčių bėgeliai būtų kokybiški, tad apie nemalonų garsą bus galima pamiršti.

Stalčius nebe užsidaro iki galo

Dar viena dažnai pasitaikanti problema, kad laikui bėgant stalčiai nebe užsidaro iki galo ir lieka nedidelis tarpas. Ši problema vėl tiesiogiai gali būti susijusi su stalčių bėgeliais, jeigu jie bus sumontuoti nekokybiški ir greitai susidėvės. Tad išspręsti šią problemą galima lygiai tokiais pačiais būdais, tai yra išsirinkti kokybiškus stalčių bėgelius. Kadangi jų yra įvairių, tad galėsite pasirinkti pagal savo poreikius, tai yra, kad stalčius užsidarytų įprastai ar kad prieš pat užsidarymą būtų nedidelis užlaikymas dėl atsargumo.