Kt. Lie 18th, 2024

Skirtinguose namuose svetainės gali būti įrengiamos labai skirtingai, todėl nereikia stebėtis, kad pas jūsų draugus ar pažįstamus ji atrodo visai kitaip, nei kad žadate pasidaryti jūs patys. Aišku, kai yra matomi keli skirtingi pavyzdžiai, tikriausiai padaryti patį galutinį variantą yra pakankamai sunku, nes atrodo gražu yra visi galimi variantai. Tačiau jeigu susidėliosite tam tikrus punktus, galėsite matyti, kaip paprasta yra įsirengti svetainę jums patiems, tad apie tai norime daugiau papasakoti šiame straipsnyje.

Visus svetainės baldus verta rinktis iš vieno pardavėjo

Atsivertus bet kokį internetinį puslapį ir pradėjus žvalgytis svetainės baldų, galite matyti, kad skirtingi pardavėjai siūlo vis kitokius variantus, tad pirkėjams yra pakankamai didelis pasirinkimas išsirinkti patį geriausią variantą. Tačiau galima pamatyti ir tokią tendenciją, kad pas kiekvieną pardavėją baldų stilistika skiriasi, tačiau kiekvienas individualiai turi ir tam tikrų baldų panašumus, todėl automatiškai renkantis pas vieną pardavėją galės būti suderinti svetainės baldai kur kas lengviau, nei kad kiekvieną renkantis iš skirtingų pardavėjų.

Svetainėje turėtų būti vienas akcentas, taip paprasčiau galima viską suplanuoti

Bet kokiame kambaryje tikriausiai yra vienas toks baldas, kuris yra viso kambario pažiba arba akcentas, į kurį krypsta kiekvieno atėjusio asmens akys. Tad svetainėje irgi gali būti vienas toks baldas. Kaip pavyzdys gali būti minkšti kampai. Jie yra pakankamai dideli, todėl vietos užimti gali nemažai, tad ir dažniausiai įėjus į tokią svetainę akys kryps būtent į tą baldą. Tad turint vieną pagrindinį baldą, bus kur kas lengviau suderinti kitus, tai yra jau žinosite, kokia turėtų būti stilistika, kokios spalvos ir kiti panašūs dalykai. Tad taip ir apsisprendimas bus kur kas paprastesnis ir nereikės blaškytis tarp nereikalingų variantų.

Nepamirškite visko derinti tarpusavyje

Apie tai jau užsiminėme šiek tiek anksčiau, kad suderinamumas yra labai svarbus. Nereikia stengtis pirkti po vieną vis kitokį baldą, nes galutinis vaizdas gali ne taip džiuginti, kaip įsivaizdavote, kad atrodys iš pat pradžių. Jeigu yra sunku pasirinkti, kas gali derėti tarpusavyje, tuomet paprastesnis variantas yra stengtis kaip įmanoma labiau pirkti didesnius komplektus, tada ir derinimo bus kur kas mažiau ir galutinis vaizdas bus tikrai geras ir toks pasirinkimo darbas bus kur kas greitesnis ir labai dažnu atveju – pigesnis.