Tr. Geg 22nd, 2024

Kasos aparatai anksčiau buvo laikoma prabanga ir juos buvo galima pamatyti tik didelėse parduotuvėse. Visi kiti smulkūs pirkėjai naudoja skaičiuotuvus, kas ne tik užtrunka ilgiau, bet ir padeda nuslėpti mokesčius. Dėl to šiomis dienomis skatinama naudoti kasos aparatus, kurie ne tik padeda pagreitinti apsipirkimo procesą, bet ir suteikia galimybę pardavėjams dirbti sąžiningai, nes galimybė nuslėpti mokesčius – sumažėja. Pateikiame kasos aparatų privalumus.

Lengviau išduosite pirkėjui pirkimo kvitą

Turbūt visi suprantame, kad būtų labai sudėtinga apsipirkti turguose, jei turguje prekiaujantys pardavėjai išrašytų skaitmeninę sąskaitą ir atsiųstų elektroniniu paštu. Būtų dar ilgiau, jei jie jas atspausdintų. Tad kasos aparatai palengvina sąžiningą darbą ir leidžia iš karto pateikti kvitą, be jokių sunkumų. Žinoma, kasos aparatai dėl šios priežasties kai kuriems apsunkina prekybą, juk ne kiekvienas nori sąžiningai mokėti mokesčius.

Galėsite palengvinti buhalterijos pildymą

Kasos aparatai buhalterijos pildymą paverčia kur kas paprastesniu ir lengvesniu. Tai dar viena svarbi priežastis, kodėl daugelis renkasi kasos aparatus, jie leidžia dirbti lengviau. Tad jei buhalterijos pildymas kelia jums sunkumus, pats metas ir jums pasirinkti kasos aparatus.

Dirbsite sąžiningai

Dar viena nauda jums – jokios rizikos pamiršti apie kai kuriuos pirkinius ir netyčia nuslėpti sumas. Pasirinkę kasos aparatus, dirbsite sąžiningai ir turėsite įrodymus, kad mokate visus mokesčius. Dirbti sąžiningai ir mokėti mokesčius labai svarbu, kadangi tokiu atveju jūs ne tik esate doras pilietis, bet ir užtikrinate, kad turėsite gerą ateitį. Nepamirškite, kad mokate mokesčius ne tam, kad valstybė praturtėtų, o tam, kad galėtumėte naudotis nemokamu gydymu, o ateityje gautumėte solidžią pensiją. Tad slėpdami mokesčius skriaudžiate ne valstybę, o save.

Išlaikysite pirkėjus

Tiesa ta, jog nemaža dalis pirkėjų supranta, kad mokesčių vengimas – negarbingas, todėl jie vengia pirkti iš pardavėjų, kurie nepateikia čekio ar kokio nors kito kvito. Tad nenustebkite, jei pirkėjai atsisakys iš jūsų pirkti vien todėl, kad neturite ar nenaudojate kasos aparato. Visuomenei svarbu pirkti iš sąžiningo verslininko.