Kt. Lie 18th, 2024

Viena iš gero verslo paslapčių yra ta, kad jie turi būti kaip įmanoma labiau žinomi ir matomi, nes taip automatiškai bus sulaukiama kur kas daugiau klientų dėmesio, o tai bus tik į naudą, nes duos labai daug privalumų. Kiekvienas verslas gali susikurti skirtingas strategijas ar planus, kaip pasiekti tinkamo rezultato. Aišku, kiekvienam gali pasisekti vis skirtingai, tačiau vienas iš svarbiausių dalykų ir retas, kuris gali ginčytis su tuo, tai yra reklama. Ji gali būti pati įvairiausia, bet šiais laikais, tikriausiai vienas efektyviausių būdų yra reklamuotis socialiniuose tinkluose, o konkrečiau Facebook platformoje.

Facebook reklama gali pasinaudoti bet kas

Šiandien galime matyti labai daug skirtingų verslo sričių, kurios gali užsiimti pačiais įvairiausiais dalykais. Kartais tas verslas yra pakankamai didelis, o kartais jį sudaro vos keli žmonės. O Facebook reklama yra puiki tuo, kad ją gali pasinaudoti:

●       Pagal individualią veiklą dirbantis žmogus, tai yra pajamas generuojantis tik sau. Toks verslo modelis yra minimalus, nes tuo užsiima tik vienas žmogus. Tad jeigu jis gamina tam tikrus daiktus ar teikia tam tikras paslaugas, kad būtų daugiau užsakymų tokia reklama gali pasinaudoti, ypač jeigu tam tikru metu trūksta užsakymų.

●       Dideli verslai, kurie jau gyvuoja ne vienerius metus. Kartais jiems reikalingas tam tikras atsinaujinimas arba tiesiog priminimas apie save, teikiamas paslaugas ir panašiai. Kadangi Facebook yra tokia platforma, kurioje lankosi ne vienas žmogus, tad labai didelė tikimybė, kad reklama bus pamatyta.

Kiek kainuoja Facebook reklama?

Kai kam pats Facebook gali pasirodyti visai paprasta platforma, kurioje galima pamatyti pačius įvairiausius dalykus. Paprasto vartotojo akiai gali atrodyti, kad pats turinys yra pakankamai vienodas, tad gali susidaryti nuomonė, kad Facebook reklama gali kainuoti labai panašiai. Tačiau tie, kurie dirba šioje srityje gali patvirtinti, kad Facebook reklamos gali būti labai skirtingos, todėl ir jų kaina skiriasi. Todėl nurodyti vieną konkretų skaičių, kiek reikės sumokėti, jeigu norėsite įsigyti reklamą yra neįmanoma, nes tam įtakos turės labai daug faktorių.

Kiek daug reikės įdėti darbo į Facebook reklamą, kad rezultatas būtų matomas?

Į šį klausimą galima atsakyti dvejopai, nes jeigu kalbėtume iš kliento pusės, tai tuomet didelio darbo įdėti į reklamą nereikės, nes vienas vienintelis darbas, kurį reikės padaryti, tai ją užsakyti. Jeigu kalbėsime apie specialistus, kurie dirbs ties šia reklama, tai norint pasiekti pakankamai gerų rezultatų reikia įdėti darbo, kad klientas pajaustų atitinkamą grąžą. Tad taip priklausomai nuo rezultatų galėsite matyti, kiek daug darbo yra įdėta. Bet tikriausiai yra aišku, kad kuo bus daugiau dirbama ties Facebook reklama, tuo verslo sėkmės rezultatas bus aukštesnis.