Pr. Gru 9th, 2024

SEO yra konkurencingas dalykas, kuriame tikslas yra pasiekti, kad įmonės svetainė taptų matoma paieškos sistemose. Bet ar tik e-komercijos svetainėms tai yra svarbus veiksnys? Į šį klausimą atsakysime šiame straipsnyje. Taip pat pateiksime keli praktinius patarimus, kaip pradėti savo svetainės SEO procesą.

Siekiant suprasti, ar SEO yra svarbus tik e-komercijai, reikia atsižvelgti į tai, kas tai yra

SEO yra procesas, kurio metu priimami sprendimai ir dedamos pastangos didinti svetainės matomumą organiniu būdu paieškos sistemose. Tai reiškia, kad kai lankytojas ieško tam tikros informacijos arba konkrečios prekės internete, padidėja galimybė, kad jis pasieks paieškos rezultatus, kuriuose yra svetainė, kurią jūs stengiatės optimizuoti.

Taigi ar SEO svarbu tik e-komercijos svetainėms?

Trumpas atsakymas yra ne. Tikrai, e-komercijos svetainėms yra svarbu būti geriausiose paieškos sistemų pozicijose tam, kad būtų didinamas pardavimų potencialas. Tačiau tai taikoma ne tik e-komercijos svetainėms – kiekvienai svetainei, visą laiką reikia siekti pagerinti paieškos sistemos rezultatus. Nesvarbu, kokia bus svetainės kategorija – SEO padės pasiekti daugiau lankytojų, daugiau potencialių klientų ir aukštesnį įvertinimą kad ir kokioje srityje dirbate.

SEO taip pat gali padėti svetainei tapti naudinga ir aktualia. Paieškos robotai dažnai randa naują ir aktualią informaciją, todėl kuo dažniau jūs skelbsite straipsnius ar kitą naudingą turinį, tuo didesnė tikimybė, kad svetainė tampa autoritetinga tam tikroje srityje. Tai gali padidinti svetainės svarbą ne tik paieškos sistemoje, bet ir visame internete.

Kokius dalykus turite suprasti?

Pirma, gerai suprasti savo tikslinę auditoriją ir remtis jos poreikiais. Nesvarbu kokia gera yra jūsų turinio optimizavimo strategija, jeigu ji nepritaikyta jūsų auditorijai, ji praranda prasmę. Po to prioritetas yra turinio kokybė. Idealiai turinys turėtų būti originalus, naudingas skaitytojams ir turėti aiškią struktūrą. Ir svarbu nepergyventi savo teksto raktinių žodžių, tačiau juos naudoti tomis vietomis, kur jos tinka patiems ir patikrinti ar šie žodžiai nebuvo pasikartoti.

Sekantis žingsnis gali būti techninės SEO optimizacijos patikra ir pritaikymas, tokie kaip tinkamos nuorodų schemos ir URL struktūros naudojimas, puslapių greitis ir optimizavimas mobiliems įrenginiams. Taip pat rekomenduoju kurti svetainėje naudojamus meta aprašymus , pasirinkti savo svetainės antraštes bei antraštes, kad būtų patrauklus vartotojams kaip ir paieškos sistemoms.

Atrodo per daug sudėtinga? Nebijokite kreiptis pagalbos

Norint išmokti, reikia laiko ir nebūtina būti ekspertu. Žmonėms, kuriems reikia pagalbos su SEO, yra daugybė galimybių – nuo šios srities ekspertų iki specializuotas paslaugas teikiančių agentūrų.

Vieną jų galime rekomenduoti, tai „Asteri”. Teikiamos profesionalios SEO paslaugos. Daugiau informacijos galite rasti internete bei Facebook platformoje.