Tr. Geg 22nd, 2024

Nors pica dažnai siejama su nesveikais maisto produktais, pilnais riebalų ir kalorijų, visiškai įmanoma gaminti sveiką ir maistingą picą. Pasirinkus tinkamus ingredientus ir kepimo būdą, pica gali tapti skaniu ir sveiku patiekalu, turinčiu daug maistinių medžiagų.

Sveikos picos principai

Padas: vartokite viso grūdo kvietinių miltų padą, kuriame gausu skaidulų ir maistinių medžiagų.

Sūris: pasirinkite mažesnio riebalų kiekio sūrį, pvz., mocarelą su mažu riebalų kiekiu arba rikotą.

Padažas: vartokite naminį pomidorų padažą arba pasirinkite parduotuvėje pirktą padažą su mažu cukraus ir druskos kiekiu.

Įdarai: rinkitės šviežius ir maistinguosius daržovių įdarus, pvz., brokolius, špinatus, paprikas, grybus ir svogūnus. Taip pat galite įdėti liesos mėsos, pvz., vištienos krūtinėlės ar kalakutienos, arba jūros gėrybių.

Kepimas: kepkite picą orkaitėje ant kepimo akmens ar kepimo skardos, kad sumažintumėte riebalų kiekių.

Sveikos picos receptai

Vegetariška pica su pesto padažu: ši pica gaminama su viso grūdo kvietinių miltų padu, pesto padažu, mocarela su mažu riebalų kiekiu, šviežiomis daržovėmis, pvz., brokoliais, špinatais ir paprikomis.

vištienos ir grybų pica su pomidorų padažu: ši pica gaminama su viso grūdo kvietinių miltų padu, pomidorų padažu, mocarela su mažu riebalų kiekiu, kepta vištienos krūtinėle, grybais ir svogūnais.

Jūros gėrybių pica su česnakiniu padažu: ši pica gaminama su viso grūdo kvietinių miltų padu, česnakiniu padažu, mocarela su mažu riebalų kiekiu, krevetėmis, midijomis ir kalmarais.

Sveikos picos patiekimas:

Valgykite picą karštą, supjaustytą gabalėliais. Galite patiekti su salotomis ar šviežiais vaisiais, kad gautumėte subalansuotą maistą.

Patarimai

Naudokite mažiau sūrio nei įprastai. Vietoj riebios mėsos naudokite liesą mėsą arba jūros gėrybes.

dėkite daug daržovių.

Kepimas:

Kepkite picą orkaitėje, o ne keptuvėje.

Venkite naudoti per daug padažo.

Pasirinkite sveikus užkandžius, pvz., salotas ar vaisius, kad praturtintumėte savo maistą.

Sveika pica gali būti skanus ir maistingas patiekalas, kuris yra puikus pasirinkimas norintiems sveikai maitintis. Pasirinkę tinkamus ingredientus ir kepimo būdą, galite mėgautis pica be kaltės jausmo.

Šiame straipsnyje pateikiami patarimai, kaip gaminti sveiką picą, tačiau tai nėra išsami instrukcija. Yra daugybė kitų sveikų picos receptų ir variantų.

Svarbu rinktis aukštos kokybės ingredientus ir gaminti picą tinkamu būdu, kad gautumėte geriausią rezultatą. Palepinkite save pica i namus Vilniuje, tarsi būtumėte Italijoje.

Jei turite sveikatos problemų, prieš darydami didelius pokyčius savo mityboje, pasitarkite su gydytoju ar dietologu.

Daugiau informacijos apie skani pica tinklalapyje: FOKUS PICA