Kt. Lie 18th, 2024

Tokie dalykai, kurie išlieka labai ilgai, visada asocijuojasi su tam tikra rizika, nes ne visada gali būti užtikrintas, koks bus galutinis variantas. O jeigu kalbėsime tokiomis temomis, kur pagrindinį vaidmenį atlieka ilgalaikis makiažas, tai tikriausiai kiekvienai moteriai, kuriai jis atliekamas jaučia dar daugiau įtampos ir galbūt nepasitikėjimo. Ilgalaikis makiažas susideda iš kelių dalių, tai yra jis gali būti akių, lūpų permanentinis makiažas arba antakių permanentas. Tad būtent apie pastarąjį ir norime papasakoti kiek daugiau, tai yra duoti kelis patarimus, kad prieš tokią procedūrą nereikėtų jaudintis ir rezultatas būtų kaip įmanoma geresnis.

Tik patirtį turintys specialistai

Antakių permanentas yra išskirtinis tuo, kad jį padarius taip lengvai nenuvalysi ir vėl nepadarysi iš naujo. Tad jį kokybiškai ir tinkamai reikia atlikti iš pirmo karto. Todėl yra labai svarbu pasirinkti tinkamą meistrę, pas kurią ši procedūra bus atliekama. Didelė klaida bus eiti pas tą, kuri neturi gerų rekomendacijų, nes ne tik rizikuojate, kad visa procedūra bus atlikta blogai, bet gali kilti sveikatos problemos. 

Žemai kaina ne

Verta pripažinti, kad ilgalaikio makiažo kaina nėra pati žemiausia, bet iš kitos pusės pagalvojus į ją įeina pakankamai daug aspektų, tai įvairios priemonės, dažai, meistrų atlyginimas ir panašiai. Tad tie, kurie siūlo per daug mažą kainą už šią procedūrą gali kelti pakankamai daug neaiškumų, todėl juos geriau aplenkti. Rinkitės tokią kainą, kuri vyrauja rinkoje ir tada nusivilti tikrai neteks.

Korekcijų reikės visada

Tokie specialistai, kurie žada, kad daugiau korekcijų atliktam makiažui ar antakių permanentui nereikės, tikrai klysta. Nors tai ir yra ilgalaikė procedūra, tačiau kartas nuo karto korekcija turės būti atliekama, nes tam įtakos turi ne vienas niuansas, todėl pas specialistą vis tiek reikės sugrįžti. O tie, kurie taip teigia, neturėtų susilaukti per daug dėmesio ir kur kas geresnis sprendimas gali būti toks, kad verta pasirinkti kitą, kuris suteiks tinkamą informaciją.

Pasikliaukite specialistu

Nors antakių permanentas ar kita panaši procedūra yra jūsų pasirinkimas, tačiau visada reikia pasikliauti specialistu, pas kurį lankotės, nes kai kuriais klausimais nuomonės gali ir nesutapti. Specialistas jau turi patirties, todėl žino, kas atrodys tinkamai ir šiuolaikiškai, kas gali tikti jūsų odai, kaip priderinti spalvas ir panašiai. Kartais tiesiog jūsų pasirinkta spalva ne visada gali būti tinkama, todėl su specialistu būtina pasitarti.