An. Kov 5th, 2024

Reklamos agentūra Nomadomas dažnai sulaukia tik verslą pradedančiųjų ar dar jokiomis reklamos formomis nesinaudojusių verslų savininkų užklausų. Išmanantiems reklamas gali pasirodyti, kad juk viskas čia kaip ir aišku – moki už reklamą ir gauni rezultatus. Tačiau ne visiems reklamos veikimo principai yra aiškūs, nežino nuo ko pradėti, ko reikėtų ir ką galima daryti. Tad pakalbėjome su Nomadomas specialistais ir pateikiame keletą žingsnių, nuo kurių reikėtų pradėti norint įsilieti į reklamos pasaulį su savo verslu ir auginti klientų skaičių.

Naujo verslo pradžia

Kiekvienas verslas nori būti matomas. O tam pasiekti pradžiai reikia susikurti internetinę svetainę bei socialinių tinklų paskyras. Nomadomas specialistai dažnai pastebi, jog nauji verslai pradeda tik nuo socialinių tinklų, nes juos susikurti lengviau ir kainuoja mažiau, tačiau internetinė svetainė yra svarbi verslo įvaizdžio dalis. Ji taip pat padeda sukurti didesnį pasitikėjimą, svetainėje galima pateikti daugiau išsamios informacijos, taip palengvinant vartotojui paieškas. 

Taip pat svarbu pamąstyti ir apie socialinių tinklų pasirinkimą. Populiariausias šiandien vis dar yra Facebook. Tačiau Nomadomas reklamos kūrėjai siūlo apsvarstyti ir kitus, verslui tinkančius socialinius tinklus. Tai gali būti Instagram, Linkedin, TikTok ar kiti. Taip pat svarbu išanalizuoti ir kokia yra jūsų auditorija bei kur ji lankose. Galbūt yra kiti socialiniai tinklai, kuriuose jie lankosi dažniau ir jums tai būtų daug naudingiau?

Kas toliau?

Susikūrus visus šiuos dalykus, toliau tęsiame kelionę link įvaizdžio kūrimo, kuris reklamos pasaulyje yra labai svarbus. Nomadomas pataria, jog reikia išsivystyti savo unikalų stilių. Žinoma, dažnai šie aspektai jau būna apgalvoti, nes tiek svetainei, tiek socialiniams tinklams jau reikia minimalių stiliaus detalių. Tačiau reikia apgalvoti ir kaip atrodys įrašai, kaip atrodys reklaminiai vizualai ir panašiai. Nomadomas grafikos dizaineriai vizualinį identitetą dažnai kuria pagal logotipą, verslo pobūdį, atsižvelgia į spalvų reikšmių sąrašą, bei pritaiko tinkamus elementus kiekvienai reklamos formai.

Kodėl vizualinis identitetas toks svarbus? Jis padeda kurti atpažįstamumą, kuria pasitikėjimą, padeda transliuoti verslo siunčiamą žinutę bei rodo profesionalumą. Visi šie dalykai padeda verslui augti ir pasiekti savo auditoriją greičiau. 

Reklama

Kitas žingsnis – reklama. Nomadomas specialistai gali padėti tuo pasirūpinti, tačiau jei norite mėginti patys, turėsite šiek tiek daugiau pasidomėti galimybėmis, funkcijomis bei kaip tą tinkamai daryti. Bene paprasčiausias reklamos būdas yra Facebook reklama, kuriai užtenka ‘’Boost’’ mygtuko ir vos kelių nustatymų. Tačiau tai nereiškia, jog reklamaveiks, nes net ir čia yra daug paslėptų gudrybių ar dalykų, kuriuos reikia žinoti.

Tad jei laiko ir noro mokytis reklamos subtilybių nėra – Nomadomas siūlo nešvaistyti pinigų veltui ir kreiptis į specialistus, kurie padės jūsų verslui augti tinkama linkme. O turima Nomadomas specialistų patirtis padės tą padaryti ir tinkamais kanalis bei su tinkamu biudžetu.