Kt. Rgs 28th, 2023

Šarvojimo salės Vilniuje yra praktiškai kiekviename rajone. Tad nenuostabu, jog organizuojant atsisveikinimą su mylimu žmogumi, tenka labai pasukti galvą, ką pasirinkti ir kur kreiptis, kad būtų patikimos laidojimo paslaugos. Kaip pasirinkti šarvavimo salę Vilniuje? Pagal kokius kriterijus rinktis? Dažniausiai žmonės supranta, kad organizuojant laidotuves reikia pamiršti apie kainą ir galvoti apie brangų žmogų, su kuriuo visi nori atsisveikinti. Šarvojimo salė Vilniuje gali būti įvairi, kaip ir jos kaina. Visgi rinktis reikėtų ne pagal kainą, o stilių. Pateikiame pagrindinius stilius, kuriuos dažniausiai renkasi kiti.

Minimalistinis stilius

Šiuo metu galima rasti daugiausia minimalistinio stiliaus šarvojimo sales Vilniuje. Tokios šarvojimo salės yra nedidelės, tačiau kambario erdvė vizualiai atrodo didesnė, kadangi kambarys neapkrautas baldais ar daiktas. Minimalistinis stilius dažniausiai pasirenkamas ir dėl to, nes tokios šarvojimo salės kainuoja pigiau.

Skandinaviškas stilius

Skandinaviško stiliaus šarvojimo salė Vilniuje taip pat šiuo metu yra gana dažnas pasirinkimas. Kaip ir minimalistinis, skandinaviškas stilius yra gana paprastas ir neapkrautas, būtent tai ir patraukia kitus. Visgi skirtumas tas, jog skandinaviškas stilius yra šviesus, tuo pačiu ir jaukus. Daugelis renkasi skandinavišką stilių, nes tokia viena tampa jauki ir skleidžia šilumą. Tai tobula vieta atsisveikinimui su artimu žmogumi.

Prabangi šarvojimo salė

Kai kurie renkasi prabangias šarvojimo sales. Nepaisant to, jog daugelis nenori ekstravagantiško atsisveikinimo su mylimu žmogumi, reikia pripažinti, kad kiekvieno poreikiai skiriasi. Pasitaiko, jog žmonės į laidotuves žiūri kiek kitaip ir nori, kad žmogus iš šio pasaulio išeitų kilmingai. Prabangi šarvojimo salė gali būti kur kas brangesnė, tad tai tiks tik tiems, kurie turi didesnį biudžetą laidotuvėms. Neretai tokios šarvojimo salės ne tik išsiskiria interjero dizainu, bet ir būna erdvesnės. Todėl tai puikiai tinka didesnių žmonių auditorijoms. Visgi lietuviai retai kada renkasi tokias šarvojimo sales. Daugelį žavi paprastumas ir žmonės renkasi minimalistinio arba skandinaviško stiliaus šarvojimo sales.

Rinkdamiesi galvokite ne tik apie tai, kas patiktų jums, bet ir apie mylimą žmogų. Pagalvokite, kokios laidotuvės patiktų jam.