Kt. Rgs 28th, 2023

Darbdavio prekės ženklas yra kaip pelningas investicijos projektas, kuris leidžia padaryti pastovų ir teigiamą įspūdį, pritraukti talentus ir sutaupyti daug pinigų. Darbo rinka yra labai konkurencinga, todėl svarbu kurti unikalų ir stiprų darbdavio prekės ženklą, kad įmonės būtų traukli darbuotojams.

Kodėl prekės ženklas yra toks svarbus?

Patraukti talentus. Tikrai norite pritraukti talentus savo organizacijai? Tada svarbu investuoti į savo darbdavio prekės ženklą. Savo vizualiniais sprendimais, reklama ir komunikacija su klientais siekite tapti patrauklesne darbo vieta. Tai puikus būdas padidinti jūsų organizacijos patrauklumą ir padidinti diegimų srautą.

  • Pabrėžkite savo unikalų stilių. Darbdavio prekės ženklas yra daugiau nei vien paroda. Tai yra vieša prezentacija, kas yra jūsų įmonė ir kokie yra jos produktai. Siekiant tapti patraukliu darbdaviu, svarbu pabrėžti savo unikalumą, kad potencialūs kandidatai galėtų suvokti, kas jūs suteikiate.
  • Komunikacija, kaip ženklas. Komunikacija yra svarbiausias darbdavio prekės ženklas. Jūs turite būti tiesioginiai, informatyvus ir sugebėję atvirai bendrauti su savo darbuotojais. Tai yra geriausias būdas gauti norimą reputaciją kaip patikimas darbdavys, kuris puikiai supranta savo darbuotojų poreikius ir yra atviras diskusijoms.
  • Suteikite pranašumus darbuotojams. Suteikti pranašumus savo darbuotojams yra puikus būdas padidinti jūsų patrauklumą kaip darbdavio. Pranašumai gali apimti apmokymą ir mokymus darbuotojams, medicininio draudimo programą, mokesčių lengvatas ar ką nors kita, kad jūsų darbuotojai jaustųsi vertinami ir motyvuoti dirbti savo geriausiais gabumais.
  • Darbo vieta, kuri pripažįsti ir kurią gali mėgautis jūsų darbuotojai: suteikdami gerai susidorojančią darbo ir laisvalaikio pusiausvyrą, suteikdami ką nors naujo, garantuodami karjeros kelią savo organizacijoje ir kt.

Vykstant kovai dėl talentų – reikalingi netradiciniai sprendimai

Kuriant stiprų darbdavio prekės ženklą svarbu neatsilikti nuo konkurentų ir mąstyti nestandartiškai. Pasinaudokite skaitmeninėmis priemonėmis, kūrybinėmis kampanijomis ir novatoriškomis strategijomis, kad užtikrintumėte, jog jūsų įmonė išsiskirtų iš minios.

Nežinote nuo ko pradėti? Personalo atranka atrodo labai sudėtingas procesas? Samdykite profesionalus. Yra daug ekspertų agentūrų, kurios gali padėti jūsų įmonei sukurti stiprų darbdavio prekės ženklą įdarbinant darbuotojus. Jos pasirūpins visomis detalėmis – nuo kandidatų vertinimo iki tinkamo darbo pasiūlymo parengimo ir dar daugiau. Taip užtikrinsite, kad prie jūsų organizacijos prisijungs tinkamų įgūdžių turintys žmonės ir padės jai augti ateityje.

Mūsų rekomenduotina įmonė – „Personalo Grupė” – gali padėti įdarbinti. Jie supranta darbdavio prekės ženklo svarbą ir kartu su jumis sukurs planą, atitinkantį jūsų įmonės tikslus ir vertybes. Jų padedami galėsite užtikrinti, kad jūsų įmonės darbdavio prekės ženklas būtų kuo stipresnis.