Kt. Lie 18th, 2024

Investicija į gerą odinę piniginę yra svarbus sprendimas, nes ji gali tarnauti daugelį metų ir saugoti jūsų kredito korteles, pinigus ir kitas vertybes. Tačiau kaip, įsigijus odinę piniginę, užtikrinti, kad ji išliktų puikios būklės? Tinkamai prižiūrėdami piniginę užtikrinsite, kad ji atrodytų kuo geriau ir tarnautų kuo ilgiau.

Odos priežiūros pagrindai

Odines pinigines reikėtų reguliariai valyti tinkamos rūšies valikliu. Rinkitės specialiai odai skirtą valiklį, nes įprasti buitiniai valikliai laikui bėgant gali pažeisti medžiagą. Norėdami išvalyti piniginę, tiesiog užtepkite valiklio tiesiai ant minkštos šluostės ar mikropluošto rankšluosčio ir švelniai trinkite, kol pašalinsite visus nešvarumus ir likučius. Taip pat galite naudoti šepetėlį su minkštais šereliais, kuris padės pašalinti nešvarumus iš sunkiai pasiekiamų vietų, pavyzdžiui, odos raukšlių ir raukšlių. Baigę būtinai nuvalykite valymo tirpalo perteklių, kad jis nesuteptų dėmių ir dar labiau nesugadintų vyriškos piniginės.

Odos kondicionavimas

Netinkamai prižiūrima oda yra linkusi išsausėti, todėl svarbu reguliariai kondicionuoti odinę piniginę kokybišku odos kondicionieriumi. Tai padeda išlaikyti medžiagos elastingumą ir apsaugo nuo įtrūkimų dėl sausumo ar elementų poveikio. Užtepkite tolygų kondicionieriaus sluoksnį ant minkštos šluostės ar mikropluošto rankšluosčio ir įtrinkite į visą piniginės paviršių, kol visiškai įsigers. Nedideliais kiekiais aliejaus taip pat galite tepti vietas, kuriose yra įbrėžimų; tai padės sugrąžinti piniginei dalį pirminės spalvos ir blizgesio.

Apsaugokite piniginę nuo pažeidimų

Odinės piniginės laikui bėgant gali būti pažeistos dėl nusidėvėjimo, atsirandančio dėl nuolatinio naudojimo, pavyzdžiui, kišant į kišenes ar numetant ant kietų paviršių. Norėdami apsaugoti piniginę nuo pažeidimų, nenaudojamą piniginę laikykite saugioje vietoje, pavyzdžiui, stalčiuje ar spintos lentynoje – niekada nepalikite jos be priežiūros. Taip pat svarbu vengti, kad piniginė nesušlaptų, jei piniginė sušlapo, prieš vėl ją laikydami iš karto nusausinkite švariu skudurėliu ar popieriniu rankšluosčiu.

Naudingi patarimai, kaip geriau rūpintis pinigine

  • Piniginėje turėtų būti tik būtiniausi daiktai, pavyzdžiui, kortelės ir pinigai, perpildyta piniginė gali deformuotis arba įtrūkti.
  • Peržiūrėkite nenaudojamas nuolaidų korteles, ar kitus dokumentus ir juos laikykite atskirai. Pametus, ar vagystės atveju patirsite mažesnę finansinė žalą.
  • Nepalikite jos be priežiūros viešose vietose.
  • Nenešiokite jos lengvai prieinamose vietose, jog išvengti kišenvagių.