Tr. Geg 22nd, 2024

Gimtadienis dažnai būna viena laukiamiausių dienų metuose. Gimtadienio sveikinimai, tortas, šeima, draugai ir nesibaigiančios staigmenos dažnai tampa priežastimi, kodėl gimimo diena būna mėgstamiausia žmonių šventė. Juk tai viena iš nedaugelio švenčių, kai visas dėmesys kliūna vienam žmogui. Tačiau gimimo diena tuo pačiu yra ir neįtikėtinai ypatinga diena dėl kitų priežasčių. Neretai gimtadienio naktį mes sapnuojame ypatingus sapnus ir vėliau analizuojame, ką jie galėjo reikšti. Tiesa, dažnai žmonės analizuoja ne tik gimtadienio metu sapnuojamus sapnus, bet ir kitus, pavyzdžiui, sapnus apie gimtadienį. Nuo seno laikoma, jog sapnuoti savo gimtadienį – geras ženklas. Tad jei susapnavote, kad šiandien yra jūsų gimtadienis, greičiausiai turėsite sėkmingą dieną, o gal net ir savaitę.

Ką mums sako sapnininkas?

Visi mes žinome, kad kiekvienas sapnas kažką reiškia. Kai kurie sapnai būna pranašiški. Kuriam nepasitaikė susapnuoti žmogaus, kurį sekančią dieną sutinka? Taip pat sapnai gali būti ir nurodantys tam tikrus dalykus, tačiau užuominomis. Tokiais atvejais naudinga turėti sapnininką, kuris gali padėti analizuoti sapnus. Sapnininkas ne tik gali padėti suprasti, ką reiškia sapnai, bet ir padėti išvengti tam tikrų dalykų. Kai kuriais atvejais sapnai mus perspėja dėl tam tikrų dalykų. Verta iš karto paanalizuoti sapną ir suprasti, kas buvo mums perduota. Visgi ne kiekvienas sapnas turi svarbią reikšmę mūsų gyvenime, kai kurie sapnai nebūtinai bus pranašiški ar kaip nors kitaip ypatingi. Tad analizuoti kiekvieną sapną tikrai neverta. Analizuokite tik tuos, kurie pasirodė kitokie, nei įprasti, kažkuo ypatingi. Būtent tokie sapnai dažniausiai kažką reiškia. Jei neturite sapnininko, tuomet galite nuvykti į biblioteką ir pasidomėti. Sapnininkus taip pat galite rasti ir internete, bei sužinoti, ką reiškia jūsų sapnas.

Mūsų sapnai priklauso ir nuo mėnulio fazės

Nepamirškite, kad mėnulio fazės turi įtakos ne tik mūsų sveikatai ir savijautai, bet ir sapnams. Tad kai kuriais atvejais naudinga pasidomėti ir mėnulio fazėmis, norint išsiaiškinti, kodėl sapnuojame vienus ar kitus sapnus.