An. Kov 5th, 2024

Dovanoti gėles įvairiomis progomis jau tapo įprasta tradicija. Tad nustebinti puokšte gėlių dažnai tampa sunki misija. Tačiau Flowers And Lovers šią misiją jums gali palengvinti! Unikalios ir įdomios puokštės – tai ne tik gražus gestas ar dovana. Tai puikus būdas išreikšti savo jausmus, pagarbą ar tiesiog maloniai nustebinti savo artimą žmogų po sunkios dienos. 

Dažnai manoma, kad gėles dovanoti reikia tik per tradicines šventes, tačiau Flowers And Lovers floristės pastebi, jog vis dažniau puokštės yra užsakomos įdomesnėmis progomis ar net visai be jos. Tad kokios gėlių dovanojimo tendencijos vyrauja šiandien?

Flowers And Lovers – puokščių prenumerata darbovietei

Jau seniai žinoma ir visi pastebi, jog gėlės turi tam tikrą savo magiją, kuri užpildo visą erdvę, kurioje jos yra. Vis dažniau tai tampa ne tik dovana, bet ir interjero detale, kuriai nereikia išskirtinės progos. Dėl to Flowers And Lovers siūlo puokščių prenumeratą, kuri leidžia šviežiomis gėlėmis mėgautis dar dažniau. 

Gėlės darbovietėje didelis privalumas. Nors pie tai nėra dažnai pagalvojama, tačiau gėlių laikymas darbo aplinkoje padeda pagerinti nuotaiką, skatina kūrybiškumą, gerina fizinę savijautą. Kas nenorėtų dirbti tokioje darbo aplinkoje? Dėl to puokščių prenumerata tampa sprendimu būtent tai ir įgyvendinti! Flowers And Lovers gėlių studija padeda pasirūpinti, kad jūsų ofisas visuomet būtų pražydęs nuostabiausiomis gėlėmis.

Progos, kurioms puokštės labai tinka

Dažnai manoma, jog gimtadienis, padėka apdovanojimų renginyje ar Moters diena yra tos progos, kuomet gėlės būtinos. Tačiau tikrai ir daugiau progų, kai Flowers And Lovers puokštės gali tapti įsimenančia staigmena! Kokios tai progos?

Įkurtuvės – nauji namai yra didelis gyvenimo įvykis, kuri švenčia dažnas žmogus. Tad ir gėlės šiai progai labai tinkamos! Jeigu manote, jog tai trumpalaikio žavesio momentas – rinkitės Flowers And Lovers puokštes, kurios laikui bėgant sudžiūva ir išlaiko savo grožį toliau. Tai taps yp

Pasiekimai darbe – gėlių puokštė gali būti puikus įvertinimas ar parodymas, jog didžiuojatės artimojo tobulėjimu. Paaukštinimas darbe, naujos atsakomybės ar naujo darbo pradėjimas gali būti ir smagūs, ir šiek tiek baiminantys momentai. Tačiau palaikymas iš artimųjų tokiose situacijose labai svarbus. O kai žodžių neužtenka – gėlės visuomet ateina į pagalbą. Flowers And Lovers galite atrasite visokio dydžio puokščių, kurios puikiai perduos jūsų jausmus kitam žmogui be jokių papildomų frazių.

Sunki diena tikrai gali sugadinti nuotaiką. O matyti artimą žmogų liūdną nėra malonu. Ką daryti? Gėlių puokštės gali būti puikus būdas praskaidrinti nuotaiką kiekvienam! Flowers And Lovers egzotinės ir klasikinės gėlės nuspalvina ne tik namus, bet ir nuotaiką. Tad tik sugebėkite išsirinkti!

Flowers And Lovers gėles laiko ne tik paprastu augalu, tačiau ir puikia dovana, erdvių akcentu ar nuotaikos pakėlėju. Kartais gėlėms progos visai net nereikia. Tad stebinkite vieni kitus malonomiomis staigmenomis!