Kt. Lie 18th, 2024

Vienas populiariausių augintinių yra šuo, tad tikrai kas trečias ar kas antras žmogus namuose turi tokį augintinį. Yra išvesta ne viena šuns veislė, tad kiekvienas būsimas šeimininkas gali pasirinkti būsimą augintinį pagal save. Tačiau nusipirkus augintinį reikia žinoti, kad juo rūpintis reikės visą gyvenimą, jam skirti pakankamai dėmesio, pirkti tinkamą maistą. Apie pastarąjį norime papasakoti kiek daugiau, kodėl kokybiškas maistas yra itin svarbus.

Tinkamas maistas gali turėti įtakos įvairiems faktoriams

Dažniausiai, kai duodame ėdalą šuniui, mąstome tik apie tai, kad jis būtų sotus. Tačiau tinkamas maistas toks kaip Carnilove gali duoti kur kas daugiau nei sotumo jausmą. Renkantis būtent tokį šunų ėdalą nauda bus gaunama:

  • Tinkamai bus galima suvaldyti svorį. Nes nutukęs šuo nebus pačios geriausios būklės ir negalės džiaugtis gera sveikata.
  • Taip pat jie gali susidurti su sąnarių ar judėjimo problemomis.
  • Nuo maisto priklauso puiki šuns kailio ir odos būklė. Tai gali būti pirmasis požymis, jeigu jų būklė pasikeičia.
  • Šunims kiekvieną dieną dantų išvalyti nėra galimybės, todėl tinkamas maistas gali palaikyti gerą dantų ir burnos būklę.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į šuns sveikatą

Gyvenime gali nutikti pačių įvairiausių situacijų ir šunys dėl įvairių priežasčių gali susirgti įvairiomis ligomis, kurių pasekmė gali būti sveikatos problemos. Kad jos būtų pakeliamos kaip įmanoma labiau, verta šunų ėdalą rinktis pagal tai, su kokiomis problemomis susiduria šuo, kad maistas kaip įmanoma mažiau kenktų sveikatai. O ligos gali būti pačios įvairiausios:

  • Šunis gali kamuoti virškinimo sutrikimai, kažkuriems maisto produktams gali būti alergiški, todėl labai svarbu į tai kreipti dėmesį.
  • Šie gyvūnai taip pat gali turėti problemų su inkstų veikla.
  • Tinkamai parinktas maistas gali padėti netgi lengviau pakelti įvairius šlapimo sutrikimus.
  • Šunys gali susidurti su gliukozės problemomis, todėl tokiai problemai valdyti yra labai svarbus geras ir aukštos kokybės maistas.

Pirkite ne bet kur

Jeigu norite iš tiesų gero šunų maisto, tuomet jį geriausia rinkitės iš specializuotų parduotuvių. Ypač tai yra svarbu, jeigu norite palaikyti tinkamą augintinio sveikatos būklę ir jeigu jis susiduria su tam tikromis ligomis. Dar prieš tai galite pasikonsultuoti su veterinaru, koks maistas gali būti tinkamiausias. Bet aišku yra tai, kad rinkdamiesi Carnilove maistą būsite tikri, kad maistas tikrai nebus kenksmingas šuniui.