Kt. Lie 18th, 2024

Jei norite atnaujinti savo vonios kambarį ir padaryti jį modernesnį, yra daugybė puikių vonios kambario aksesuarų. Galimybės yra neribotos – nuo rankšluosčių laikiklių iki vonios veidrodžių, spintelių ir kitų vonios kambario aksesuarų. Tačiau kaip žinoti, kurie vonios aksesuarai bus madingiausi ir funkcionaliausi jūsų erdvei 2023 m.? Apžvelkime keletą naujausių vonios kambario aksesuarų tendencijų.

Kas populiaru šiais metais?

  • Rankšluosčių laikikliai – tai yra yra praktiškai privalomas bet kurio modernaus vonios kambario elementas. Jie ne tik padeda laikyti rankšluosčius tvarkingai ir ant grindų, bet ir gali suteikti jūsų erdvei stiliaus akcentą. Ieškokite pramoninių arba modernių vidurio amžiaus stiliaus rankšluosčių laikiklių, kurių apdaila gali būti įvairi, pavyzdžiui, chromo, žalvario, vario ar juodos spalvos. Tai padės jūsų kambariui suteikti stilingą, bet kartu ir funkcionalią išvaizdą.
  • Vonios druskos – dar vienas svarbus šiuolaikinio vonios kambario aksesuaras. Šie produktai padeda pamaitinti ir apsaugoti odą, o maudymosi metu suteikia prabangos pojūtį. Ieškokite produktų, pagamintų iš natūralių ingredientų, pavyzdžiui, aliejaus, kakavos sviesto ar taukmedžio sviesto, į kuriuos pridėta papildomų vitaminų ir mineralų. Būtinai atkreipkite dėmesį į pakuotės dizainą.
  • Vonios veidrodžiai – žinoma, joks modernus vonios kambarys neapsieina be šiuolaikiško veidrodžio. Nesvarbu, ar pasirinksite ovalo, ar stačiakampio formos veidrodį, ieškokite veidrodžių su elegantiškais rėmais, pagamintų iš įvairių medžiagų: medžio, metalo ar plastiko. Būtinai išsirinkite pakankamai didelį, kad kiekvieną dieną rengdamiesi matytumėte save tinkamai.
  • Vonios kilimėliai yra būtinas vonios kambario aksesuaras ir vienas paprasčiausių būdų suteikti prabangos. Ieškokite kilimėlių, pagamintų iš pliušinių medžiagų, tokių kaip frotinis audinys, medvilnė ar mikropluoštas. Yra net šildomų vonios kilimėlių, kurie padės išlaikyti kojas šiltas šaltomis žiemos dienomis.

Daugiau dėmesio skirkite interjero detalėms

Tinkamai parinktos interjero detalės labai pakeičia jūsų vonios kambario išvaizdą ir pojūtį. Apsvarstykite galimybę įrengti lentynas, kabliukus ar rankšluosčių laikiklius, kad daiktai būtų tvarkingi ir švarūs. Ieškokite dekoratyvinių akcentų, pavyzdžiui, sieninių šviestuvų ar raštuotų plytelių, kad erdvė taptų išbaigtesnė.

Tai tik keletas tendencijų, kurių galite tikėtis vonios kambaryje. Daugiau jų galite rasti ir įsigyti geriausiomis kainomis designplus.lt