An. Kov 5th, 2024

Tikriausiai niekas negali ginčytis, kad gyventi jaukiuose ir tinkamai sutvarkytuose namuose yra kur kas maloniau. Vieni tokią atmosferą gali pasidaryti patys, kitiems reikia kreiptis į specialistus. Paprastai namuose yra vienas kambarys, kuriame susirinkus visai šeimai valgote ir jis vadinamas valgomuoju. Kadangi tokiame kambaryje per daug baldų nereikia, tai jį kuo puikiausiai galima įsirengti patiems, be specialisto pagalbos. Vienas pačių reikalingiausių baldų minėtoje patalpoje yra valgomojo komplektas, tad kaip jį reikia priderinti prie viso kambario, norime daugiau papasakoti šiame straipsnyje, nes tai padaryti yra visai nesunku.

Dizainas ir interjeras

Vienas pačių svarbiausių tikslų, renkantis valgomojo baldus yra pasirinkti vienodą stilistiką, kad jis kuo puikiausiai derėtų prie viso kambario stiliaus. Juk tikrai nebūtų skoninga, jeigu valgomojo stalas būtų išsirinktas klasikinio stiliaus, o visas interjeras būtų minimalistinis. Tad norint sukurti visumą, pasirinkti vienodą dizainą yra vienas iš svarbiausių punktų. Nepadarius šios klaidos, kitas klaidas padaryti yra kur kas sunkiau, o jeigu ir jos padaromos, jas nesunkiai galima užmaskuoti. Jeigu sunku pasirinkti, kuris variantas yra tinkamas, nes nelabai nusimanote apie stilius, pačių įvairiausių pavyzdžių galima pasieškoti internete. Apskritai baldai internetu sudaro galimybę kur kas viską labiau susiplanuoti ir neišeiti iš vėžių. Baldaila internetinėje parduotuvėje galite pasižiūrėti baldus, o nuvykus į vietą pačiupinėti medžiagas, pasižiūrėti išmatavimus ir baldą užsisakyti pagal savo norus.

Spalvos

Spalvų gama taip pat yra ne ką svarbiau, jeigu norite turėti visą kambarį stilingą ir gražų. Aišku, nereikia ieškoti visko vienos idealios spalvos, norint palaikyti tinkamą skonį, galima žaisti su skirtingais atspalviais ir panašiai. Jeigu norite turėti į akis krentantį kambarį, visada galima išryškinti vieną, tam tikrą baldą, kaip pavyzdys gali valgomojo komplektai. Jie gali būti kiek kitokie, bet spalviškai vis tiek turėtų derėti tarpusavyje. Taip pat kambaryje neturėtų būti per daug marga, geriau turėti dvi pagrindines spalvas, prie kurių būtų galima derinti kitus akcentus.

Valgomojo komplekto vieta kambaryje

Valgomojo komplektai tokiame kambaryje yra vienas svarbiausių baldų, todėl jau iš anksto reikia apsvarstyti, kurioje vietoje jis stovės. Tikrai nėra klaidos, kur jis bus pastatytas, todėl kiekvienas gali rinktis individualiai, taip kaip susiplanuos. Taip pat jeigu domina mažesnės kainos, rekomenduojame apsilankyti internetinėje baldų išparduotuvėje Baldaila.lt! Jeigu norite, jis kuo puikiausiai gali stovėti kambario viduryje, jeigu kambarys yra mažesnis, galima statyti labiau į šoną. Svarbiausia tikriausiai yra viena taisyklė, tai yra kad prie jo būtų patogu prieiti ir atsisėsti kiekvienam šeimos nariui.