An. Bal 16th, 2024

Plaukų kaukės turi nenuginčijamą naudą plaukams – maitina, drėkina, aprūpina trūkstamomis medžiagomis. To dėka plaukai tampa sveikesni, stipresni, atsparesni aplinkos poveikiui. 

Naudojant plaukų kaukę derėtų nepamiršti, kad ji tepama tik ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Norint pasiekti rezultato itin svarbu laikymo trukmė. Laikoma 10-20 minučių arba kaip nurodo gamintojas. Kitu atveju rezultatas nebus toks pastebimas ir kaukės naudojimą turėsite kartoti dažniau. Įprastai kaukę plaukams rekomenduojama naudoti kartą į savaitę, jei plaukai plaunami rečiau – kas antrą plovimą. 

KAUKĖS PLAUKAMS. KUO SKIRIASI?

Rinkoje rasite dvi pagrindines plaukų kaukių rūšis – drėkinančios ir maitinančios. Reikėtų nepamiršti, kad drėkinančios plaukų kaukės dažniau naudojamos šiltuoju metų sezonu, kai nesinori apsunkinti plauko, tik drėkinti, nes esant karščiui ir saulei plaukas itin sausėja. Šaltuoju metų sezonu patartina rinktis maitinančias (sunkesnes) plaukų kaukes. Atvėsus orams, esant vėjui, lietingiems orams, plaukui  trūksta reikiamų maitinamųjų medžiagų. Taip pat dažnu atveju po vasaros plaukai būna nualinti, išsausėję ir nusilpę. Tad šaltuoju metų sezonu (nuo rudens iki pavasario) rekomenduojama naudoti maitinančias kaukes. 

DRĖKINANČIOS PLAUKŲ KAUKĖS – VASARAI

Artėjant vasaros sezonui turėtume pradėti keisti plaukų priežiūros priemones iš maitinančių į drėkinančias. Ne tik šampūnus, kondicionierius, bet ir kaukes plaukams. Drėkinimas yra pati svarbiausia užduotis šiltuoju sezonu. Būtent šiuo laikotarpiu plaukas kenčia nuo saulės poveikio, aukštesnės temperatūros (kas susiję su gausesniu plaukų riebalavimusi ir dažnesniu galvos plovimu), nuo vandens poveikio (baseinų, jūros vandens, pirčių…).

Tad baikite išnaudoti maitinančių priemonių atsargas ir vasarai rinkitės labiau drėkinančias plaukų priežiūros priemones. Tik atsakingai ir teisingai parinktos priemonės iš https://nudemoon.lt/ gali pasiekti sveikų plaukų rezultato.