Tr. Geg 22nd, 2024

Gyvename laikais, kai savo stilių galime kurti iš daugybės pasirinkimų. Parduotuvėse gausu ne tik drabužių, avalynės, bet ir aksesuarų. Gatvėje sutinkame daug gražių stilingai apsirengusių žmonių.Kiekvienas turime galimybę kurti norimą savo įvaizdį. Ne tik moterims,  bet ir vyrams svarbu atrodyti tvarkingai ir stilingai. Tik kaip įsigijus puikių drabužių neatrodyti nuobodžiai ar kvailai? Kaip išsiskirti iš kitų? Pagelbėti,šiuo atveju, galėtų aksesuarai. Bet ne visiems gali atrodyti, jog vyrai ir aksesuarai yra suderinami dalykai. Vis tik yra detalė, kuri neabejotinai pagerins daugelio vyrų įvaizdį, suteiks stilingumo. Tai vyriška rankinė per petį. Tereikia ją teisingai priderinti prie savo turimų drabužių stiliaus ir kiekvieno vyro poreikių.

Dažnai simpatiškas vyrukas gražiai atrodo, yra skoningai apsirengęs, kultūringas, tačiau jam kažko lyg ir trūksta. Negana to ,paaiškėja, jog jis kasdien reikalingus daiktus, tokius kaip raktai, telefonas, šukos, žiebtuvėlis, nešiojasi striukės ar švarko kišenėse. Šios yra išsipūtusios ir nutįsusios. Lygiai taip nublanktų vyro įvaizdis jei jis, vilkėdamas elegantišku kostiumu, ateitų į verslo susitikimą su kuprine ant pečių. Tai atrodytų jau bemaž juokingai. Taip pat ir atvirkštinis variantas, kai žmogus apsirengęs laisvalaikiui skirtais drabužiais, pasirodytų nešinas,griežto modelio klasikine rankine.

Kaip išsirinkti vyrišką rankinę?

  • Rankinės per petį dirželis Gali būti odinis,  ar pagamintas iš tekstilės. Odinis tiks prie dalykinio stiliaus aprangos, klasikinių drabužių. Tekstilinis yra paslankesnis,lankstesnis ir patogesnis. Jis puikiai derės prie laisvalaikio stiliaus drabužių, džinsų bei prie sportinio stiliaus.
  • Rankinės dydį taip pat svarbu tinkamai pasirinkti. Per maža rankinė, prikimšta daiktų, bus išsipūtusi ir atrodys ne stilingai, o kvailai. Tokiu atveju geriau įvertinti kasdienius poreikius ir pasirinkti didesnę rankine.
  • Vyriška rankinė turi būti derinama ir prie kitų aksesuarų bei batų. Ji, savo spalva faktūra ir medžiaga iš kurios yra pagaminta ,turėtū derėti prie diržo piniginės ir kitų detalių.
  • Rankinę per petį galima nešioti ant šono ar ant nugaros, bet ji nenešiotina priekyje.

Pagerinti savo stilių nėra sunku. Tereikia paieškoti ir įsigyti tinkamą vyrišką rankinę per petį.